Професійний точковий масаж в Івано-Франківську

Вже більше тисяча років китайські лікарі народної медицини лікують людей від багатьох хвороб – точковим масажем стопів ніг. Секрет її в тому, що коли ми масажуємо точки стопів ніг, які називаються рефлекторними зонами, то допомагаємо нашим внутрішнім органам вилікуватися і також знімаємо біль. Коли ви пройдете всі сеанси масажу, то вилікуєтесь від хвороб, які непокоїли вас роками. Це найефективніший спосіб лікування, який не має противопоказань.

Показання:

Рефлексологія показана всім, хто хоче бути здоровим. Коли ми стимулюємо рефлекторні зони, то активізуємо гранулоцити і фагоцити.  Гранулоцити вбивають бактерії, перешкоджають розмноженню в організмі джерела захворювання. А фагоцити вбивають шкідливі мікроорганізми, які проникають всередину  клітини, а також розпізнають чужорідне утворення і вбиває пухлини.

Масаж рефлекторних зон дуже корисний вагітним жінкам і дітям.

За допомогою масажу стопів ніг, я лікую себе і всіх своїх дітей. Позбутися нежиті, бронхіту, отиту можна навіть на початкових стадіях за один-два сеанси. А щоб вилікувати хронічні хвороби, безперечно, треба пройти весь курс масажу, який підбирається для кожного пацієнта індивідуально.

Мені поставили діагноз – хронічний гломерулонефрит. Це невиліковна хвороба. Минуло вже два роки відколи мої аналізи в нормі.

Противопоказання:

  • при травмах і фізичних пошкодженнях стопи;
  • при наявності тромбів в венах стопи. Якщо тромби є на інших частинах тіла, а на стопах немає, масаж допускається.

В усіх інших випадках масаж тільки на користь.

Звичайно, точковий масаж не панацея. Хворий повинен не тільки проходити сеанси масажу, але й , можливо, змінити харчування, спосіб життя, навчитися правильно дихати і відпочивати.  Все це ви навчитеся на моєму сеансі.

Контактні дані: https://moyameditsina.com/kontakty/

Ціни: https://moyameditsina.com/ciny/

Акції: https://moyameditsina.com/akciyi/ 

Записуйтесь на прийом онлайн і отримуйте знижку

В полі “Сообщение” вкажіть свій номер телефону, по якому я зможу зв”язатися з вами.

Онлайн запис: