Лікування нервової системи народними методами в Івано-Франківську

Всім привіт.

У наш час через швидкий ритм життя, погану екологію, часті стреси, емоційне перенапруження та завищені вимоги до життя дуже багато людей потерпають від хвороб нервової системи.

Сьогодні поговоримо про те, як лікувати нервову систему народними   методами.

Дуже корисне є лікування водою. Люди, які мають проблеми з нервовою системою повинні якнайбільше відпочивати на морю та річці. Звичайно, це не можна робити цілий рік, тому в холодну пору року відвідуйте басейн і приймайте ванни з різними травами.

Ванни з трав для лікування нервової системи

У лікуванні неврологічних проблем, добре себе зарекомендували ванни з відварами трав і іншими рослинними засобами. Вони мають розслаблюючий і заспокійливий ефект. Для приготування лікувальних ванн добре підходять такі рослинні засоби: пустирник, соснові шишки, валеріана,  соснові голки, лаванда, листя чорної смородини.

Зверніть увагу! Перед трав’янивою ванною обов’язково потрібно приймати душ, під час якого використовують мило або гель і ретельно очищають шкіру. Це все потрібно, щоб, по-перше, максимально поліпшити ефект, а по-друге, після таких ванн не можна вже буде використовувати миючі засоби.

Трав’яний збір від неврозів

Для лікування неврозів при безсонні допоможе цей цілющий збір: трава чебрецю — 4 частини; пустирник і материнка — по 5 частин кожної травички.

Приготування:

Всі трави гарненько перемішати, візьмемо дві столові ложки приготованої суміші, і заллємо окропом — 0, 5 літра. Наполягаємо в термосі три години. Після цього настій проціджують через марлю або звичайну тканину. Пити лікувальний трав’яний напій треба три рази в день, починаючи з однієї столової ложки, і поступово збільшимо дозу настою до половини склянки. Курс прийому 12 днів. З метою профілактики, можна проводити такі курси три рази в рік.

Лимон і пустирник від дратівливості
Перестати нервувати з будь — якого приводу і повернути бажану душевну рівновагу допоможе настоянка з лимона і пустирника. Для її приготування змішаємо одну столову ложку трави пустирника з цедрою одного лимона і залиємо однією склянкою окропу. Настояти суміш в закритому посуді три години, після цього процідити. Приймати по половині столової ложки чотири рази на день, після їди.

Відвар із соснових голок для роботи нервових клітин. До речі, з соснових голок готують ще однин непоганий засіб для поліпшення роботи нервових клітин. Соснові голки відварюють в коров’ячому молоці. Важливо, щоб голки були молодими (свіжими), а молоко максимально жирним (6%). Корисні ефірні масла при кип’ятінні голок переходять в молоко, тим самим створюють дуже корисний напій. Отриманий відвар приймають по 2-4 столових ложки 3 рази на день.

Гімнастика для зміцнення нервової системи

Існує такий вислів: «Життя — це рух». Сперечатися з цим просто безглуздо. Якщо людина не буде рухатися, то м’язи атрофуються, порушиться кровопостачання органів і тканин. Це лише одні з головних проблем, які провокуються гіподинамією. По суті це взагалі повільна смерть.

Це корисно! Величезне значення для нервової системи відіграють фізичні навантаження. Вони забезпечують правильний метаболізм в клітинах, покращують проведення імпульсів по волокнам і стимулюють роботу рецепторів. Вправи, що зміцнюють нервову систему, не вимагають якихось особливих пристосувань. Їх виконання можливо і в домашніх умовах або на вулиці у дворі будинку. Важливо пам’ятати, що будь-які фізичні навантаження повинні бути строго дозованими, в іншому випадку можна, навпаки, тільки завдати шкоди здоров’ю.

Дихальна гімнастика

Швидко зняти втому і вийти з-під влади негативних емоцій допоможе будь-яка з наведених нижче дихальних гімнастик.

Вправа 1

Сядьте прямо, руки лежать на колінах долонями вгору. Розслабтеся, наскільки це можливо. Дихаємо через ніс, нижньою частиною живота, без пауз між вдихом і видихом. Вдих — 5 секунд, видих — 10 секунд. На вдиху уявляйте, як в вас золотистим потоком вливається свіжа енергія і накопичується в сонячному сплетінні; на видиху — як з вас виходить все негативне. Тривалість вправи — від 5 до 10 хвилин, але не більше 40 дихальних циклів.

Вправа 2

У положенні стоячи або сидячи повільно і глибоко вдихніть через ніс, спочатку висунувши живіт вперед, а потім — розширивши і піднявши грудну клітку. За часом вдих повинен дорівнювати 7-8секундам. Потім складіть губи нуликів і видихніть через рот, випускаючи з себе штовхоподібними рухами невеликі порції повітря. Паузи між вдихом і видихом не робиться. Кожна наступна порція повітря, що видихається повинна бути трохи менше попередньої. Виконайте не менше 20 таких дихальних циклів.

Вправа 3

Сядьте, відкинувшись на спинку стільця, розслабтеся і спостерігайте за диханням. Слідуйте за повітрям. Відзначайте, як легка субстанція входить через ніс, стосується гортані, наповнює легені, розширюючи грудну клітку, а потім тим же шляхом виходить.

Через пару хвилин такого медитативного дихання зробіть глибокий вдих, повністю випустіть повітря з легенів і затримайте дихання. Під час паузи спостерігайте за грудною кліткою: ви виявите, що вона продовжує злегка підніматися і опускатися, хоча дихання відсутнє. Зверніть увагу на свої відчуття: вам добре, і дихати зовсім не хочеться. Затримка дихання повинна тривати до тих пір, поки вам це комфортно — не більше 15-30 секунд. За цей час грудна клітка підніметься і опуститься 2-4 рази. Врівноважте дихання декількома повільними вдихами-видихами без пауз. Вправа дуже ефективно, тому його не слід виконувати більше 3 разів.

Вправа 4

Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, ступні паралельні. Вдихніть повільно і глибоко, потягнувшись вгору і піднявши розслаблені руки над головою. Потім відразу ж, без паузи, зробіть різкий гучний видих з нахилом вперед, повністю розслабивши верхню частину тіла. Під час видиху уявляйте, разом із повітрям ви виприскує негативні емоції. Затримайте дихання на 2-3 секунди; руки бовтаються, як порожні рукава. Плавно вдихніть і випрямтеся, піднявши руки над головою, після чого зі спокійним видихом опустіть їх через сторони вниз. Повторюйте вправу, поки не відчуєте полегшення.

Лікування нервової системи точковим масажем ступнів ніг

І, безперечно, я також настійно рекомендую пройти сеанс масажу ступнів ніг. Про користь цього виду масажу можете прочитати ТУТ.

Мої контактні дані: https://moyameditsina.com/kontakty/

 

 

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Прокрутить вверх