Послуги по психології

Мій девіз для подружніх пар:

” В сімейних відносинах ми повинні бути щасливими, а нещасливими ми можемо бути і самі”.

Впевнена, що кожна подружня пара може і повинна бути щасливою. Найголовніше в цьому –  бажання двох. Якщо таке бажання є, то – успіх гарантований.

Якщо щасливого сімейного життя хоче тільки один член сім’ї, а інший вважає, що у нього і з ним все добре, то робота ведеться з тим, хто звернувся за консультацією. Тоді працюємо над тим,  як жити в гармонії з собою. Ми не можемо змінити інших, ми можемо змінити своє мислення і ставлення до тих чи інших ситуацій.

Девіз в дитячо – батьківських відносинах:

« Батьки повинні найперше бути для дитини найкращим другом, а вже потім батьками».

Ці слова знають  всі, і навіть багато говорить це своїм дітям. Але чомусь діти (а найбільше підлітки) довіряють свої переживання друзям, а не батькам. Чомусь багато дітей хочуть піти з батьківського дому далеко – далеко від батьків. Тому що знати  і вміти реалізувати це в житті – це дві різні речі. Ми робимо так, як вважаємо, що це правильно. І це не наша вина – не можна вміти щось автоматично. Щоб чимось володіти віртуозно – треба цього вчитися. А так як поводимося ми з своїми дітьми, навчили нас наші батьки, сусідські сім’ї і суспільство. А вони навчилися від своїх батьків…і т.д. Дуже багато в своєму житті ми повторюємо (свідомо і підсвідомо) модель сім’ї в якій ми жили. Як результат – психологічні травми наших дітей. Але з цього замкнутого кола можна вийти. Ви справді можете бути найкращими друзями для своїх дітей.

Мої напрямки роботи:

 • Психологічні консультації в питаннях шлюбу, в тому числі вибір шлюбного партнера і укладення шлюбу;
 • Консультації в питаннях подружніх відносин (діагностика, корекція, профілактика);
 • Психологічна допомога в сім’ї в критичних ситуаціях і при розлученнях;
 • Психологічні консультації в питаннях виховання і розвитку дітей і підлітків (діагностика, профілактика, корекція порушень і відхилень в розвитку);
 • Психологічні консультації по проблемах виховання дітей «групи ризику» і обдарованих дітей;
 • Психологічна допомога в питаннях усиновлення і виховання прийомних дітей;
 • Психологічна профілактика профілактика відхилень і порушення розвитку дітей і підлітків, які виховуються «без сім’ї» (в умовах депривації спілкування з близьким дорослим);
 • Психологічний супровід при становленні батьківства.

Як записатися і як оплачувати?

Зручні сучасні технології допомагають нам бути на зв’язку в будь -який зручний для вас час і з будь-якої країни світу. Тому ми можемо отримувати  знання і послуги не виходячи з свого будинку. І це величезна перевага часу в якому ми живемо.

Записатися на консультацію до мене можна по Telegram, Viber, Whats App по кнопці “Контактні дані”

В заявці опишіть:

 • в загальному проблему, яку ви хочете вирішити;
 • дні в які ви можете бути вільні;
 •  залишіть свій номер, по якому ми зможемо домовитися про консультацію.

Зробити оплату можна через банківську карточку.

Якщо ситуація в якій ви знаходитеся загрожує вашому здоров’ю чи життю, а у вас немає можливості оплатити за консультацію, то вона буде для вас безкоштовною. Не вагайтеся – звертайтеся.

Перша консультація (діагностика – тривалість 45хв.)- безкоштовно.

Після діагностики, я озвучую, які методики вважаю доцільними для вирішення проблеми і скільки часу (орієнтовно) нам потрібно для цього.

Якщо ви згідні на подальшу роботу, то наступна консультація проводиться після повної оплати.

Ціни

Відео/аудіо консультація – 700грн/год

Консультація для пари – 1100 грн/1год.20хв.