Користь ступеневого масажу. Частина 3

Продовжую розповідати про користь ступеневого масажу.

  • Масаж стоп. Користь для полегшення ПМС симптомів

Загальні симптоми ПМС включають відчуття печалі, дратівливість, неспокій, напруженість, безсоння, втома і головні болі, до того ж 50% жінок відчувають біль. З огляду на те, що ми вже знаємо про користь масажу ніг, всі ці симптоми легко здолати. Жінки, які пройшли курс рефлексотерапії, повідомляли про зниження симптомів ПМС. 50% жінок, які відчувають хворобливі періоди (дисменорея) будуть раді почути, що рефлексотерапія змагається навіть з ібупрофеном, коли справа доходить до зняття цього хворобливого стану.

Учасники дослідження в 2010 році лікувалися або 400 мг ібупрофену один раз через кожні вісім годині 3 дня протягом трьох послідовних щомісячних циклів, або 10 сеансів рефлексотерапії по 40 хвилин два послідовних щомісячних циклів. Після третього місяця, коли учасникам не дали ібупрофену, цілющі ефекти відразу ж зникли, коли після рефлексотерапії ефект фактично перевершив ібупрофен і при цьому болю не з’являлися назад при відсутності масажу в цьому місяці! Тому масаж стоп, здається, сприяє загоєнню, а не просто полегшення болю.

  • Лікування хронічного запалення пазуха носа

Запалення носа також можна вилікувати за допомогою масажу стоп. 150 дорослих з хронічним синуситом обробляли ніс або промиванням, або проходили рефлексотерапію 1 раз в день 2 тижні. При цьому обидві групи набули значного і рівного поліпшення. 70% добровольців відзначили користь від лікування і 35% повідомили, що вони знизили застосування ліків.

  • Масаж стоп. Користь для полегшення симптом раку, діабету і розсіяного склерозу

Симптоми різних серйозних захворювань можна трохи знизити в результаті масажу стоп. Наприклад, люди з діабетичної виразкою стопи – основним ускладненням цукрового діабету, побачать значне зменшення часу загоєння при лікуванні масажем. Цілком ймовірно, що це поліпшення викликано збільшенням циркуляції крові. Хворі на рак також відчувають полегшення від болю і нудоти. Крім того, хворі на рак молочної залози, що проходять лікування повідомляли різке зниження фізичних симптомів, пов’язаних з хворобою і ліками, в тому числі зменшення задишки і збільшення енергії.

Рефлексологія також забезпечує полегшення від втоми від розсіяного склерозу, відповідно до іранським дослідженням в 2015 році.

  • Покращує ваше сексуальне життя

Все що необхідно – це олія для масажу, кілька ароматизованих свічок і легка музика, щоб створити прекрасний настрій на ніч пристрасної любові. Масаж ніг є безкорисливим даром і допомагає забути про незначні подразненнях, а це вже одна з форм прелюдії. Ноги є якоюсь відправною точкою, так як вони можуть викликати легке збудження і пропонують легкий перехід до більш потужних ерогенних зон, наприклад, задньої частини колін і внутрішньої поверхні стегон.

  • Допомагає при плоскостопості 

Люди з плоскостопістю не мають нормальної стопи через розхлябаність зв’язок. Плоскостопість не має значного впливу на людину, але деякі люди відчувають біль в ногах після навіть легкої фізичної активності. Хронічний біль у п’яті може бути викликана запаленням або погіршенням подошвенного фасцііта (сполучної тканини, яка підтримує стопу). Регулярні фізичні вправи для ніг в поєднанні з глибоким масажем, де ви давите сильно на стопу, допоможуть значно зменшити біль і навіть вилікувати цей стан.

Також масажем стоп можна відновити всі інші внутрішні органи.

Якщо ви вирішили лікуватися ступеневим масажем, то звертайтесь.

Мої контактні дані: https://moyameditsina.com/kontakty/