Жінки, які знають собі ціну

Для того, щоб стосунки між чоловіком і жінкою були гармонійними і приносили обом задоволення, потрібно, щоб в таких стосунках обоє партнери мали здорову самооцінку.

Сьогодні поговоримо, про те, як веде себе в стосунках жінка зі здоровою самооцінкою.

1.Вона ніколи не сумнівається подобається вона чоловікові чи ні. Якщо вони разом – то вона впевнена, що подобається

Жінка зі здоровою самооцінкою не буде весь час підозрювати чоловіка в зраді чи ревнувати до інших жінок. Вона впевнена в собі і в коханні чоловіка до неї. А якщо почуття пройдуть, то вона не почне влаштовувати скандали, тому що розуміє, що нічого в цьому житті немає вічного, і якщо почуття пройшли, то обов”язково була причина для цього. Вона насолоджується відносинами тут і тепер.

2. Жінка зі здоровою самооцінкою встановлює особисті кордони у взаємовідносинах

Висока самооцінка не можлива без здорових особистих кордонів у жінки. Така жінка знає свої потреби фізичні і емоційні і не бере на себе відповідальності за емоції і потреби інших людей. Вона знає чого хоче у відносинах і прямо говорить про це, а не надіється, що її партнер має сам про це здогадатися.

Так само вона веде себе у відношенні з іншими людьми. Ввічливо і тактовно говорить про свої кордони і не дозволяє іншим порушувати їх.

Жінка зі здоровими особистими границями буде навіть у відношеннях продовжувати розвиватися, спілкуватися зі своїми друзями, мати свої захоплення.

3. Впевнені в собі жінки довіряють собі і своїм рішенням

Жінки зі здоровою самооцінкою не сумніваються в тому, що вони роблять, вони просто роблять те, що відчувають.

4. Впевнені в собі жінки не хваляться

Якщо жінка вважає себе достойною, то їй не потрібно комусь доказувати, яка вона гарна, які в неї таланти чи яка вона розумна. Тільки люди з низькою самооцінкою прикладають багато зусиль, щоб інші помітили їхні достоїнства, тому що самі завжди думають, що вони недостатньо гарні чи розумні.

5. Впевнені жінки беруть на себе відповідальність

Такі жінки не звинувачують інших за свої емоції і почуття. Вони беруть на себе відповідальність за своє життя і не залишаються в поганих відносинах з надією, що вони колись якимось чудом стануть кращими.

Вони не звинувачують себе і своїх колишніх партнерів, а використовують помилки, як спосіб, щоб розвиватися і рости.

6. Впевнені жінки приймають стосунки такими, якими вони є, а не такими, як вони хочуть, щоб були

Для таких жінок не важливо якісь ярлики чи штамп в паспорті, щоб вони змогли вважати відношення щасливими. Ні, це зовсім не означає, що такі жінки будуть залишатися з чоловіком, який не робить їй пропозицію, але вона дозволить, щоб все відбувалося поступово і не буде встановлювати якись час чи дату для цього. Без сумніву, вона знає, що відносини між ними мають завжди розвиватися.

7. Впевнені жінки вибирають мудро.

Впевнена людина притягує до себе іншу впевнену людину. Тому, коли жінка зі здоровою самооцінкою вибирає собі пару, то вона використовує для цього свою голову і серце.

Якщо ви помітили в собі ознаки нездорової самооцінки, то раджу обов’язково попрацювати над нею. Інакше ви ніколи не будете мати здорових, міцних і гармонійних стосунків.

Якщо у вас проблеми з вашою другою половинкою, то не чекайте поки все налагодиться само собою – звертайтеся. Рада буду допомогти. Будь – яку проблему можна вирішити, але потрібно знати, як це робити.

Більше про мене читайте на сторінці “Послуги по психології”