Як стати позитивною людиною
  1. Навчіться відслідковувати свої негативні думки і записуйте їх

Як тільки ви помітили, що у вас виникла якась негативна думка, то відразу запишіть її. Також обов’язково запишіть почуття, які вона викликала і причину її виникнення. Це дуже ефективний метод, який допоможе вам глибше розібратися з своїми емоціями і зрозуміти звідки ростуть проблеми.

2. Змініть негативну думку на позитивну

Наприклад: вам кожен день для того щоб добратися до автобусної зупинки потрібно йти або їхати велосипедом 2 кілометри. Замість того, щоб думати в якому незручному місці знаходиться ваш будинок, можна радіти, що ви фізично активні і це вам покращує здоров”я. Ситуація така ж сама – а думки можуть бути різні.

3. Викиньте свої негативні думки

В прямому розумінні – викиньте. Напишіть їх на листку паперу – і викиньте. Експеримент, який проводили вчені з університету Огайо довів, що такий метод дає досить гарний результат. Можна це так само зробити, записавши думки в телефон або на ком”ютер і потім видалити.

4. Перестаньте читати думки чужих людей

Дуже часто зустрічаю людей, які це роблять. Вони приписують свої оцінки і думки іншим людям. Наприклад, ви можете думати чи говорити, що ваш сусід не долюблює вас. Але щоб так думати спочатку включіть раціональне мислення, запитайте себе: “Які у мене є причини так вважати? Які в мене є докази цього?” В більшості випадків ви не знайдете цих доказів.

5. Будьте в товаристві позитивних людей

Як негативні думки інших людей можуть впливати на вас, так само і відбувається з позитивними думками. Будьте з людьми, які є позитивними, проводьте з ними час, більше спілкуйтеся, вчіться від них, питайте у них поради.

6. Вчіться насолоджуватися життям

Цей крок є дуже важливим. Треба навчитися бачити красу природи, навчитися розслаблятися і в цьому вам можуть допомогти різні медитаційні практики.

7. Навчіться бути вдячними

Ми дуже часто помічаємо негативні моменти, які були напротязі дня і в той же час не звертаємо увагу на позитив. Заведіть собі щоденник і в кінці кожного дня записуйте кому і за що ви можете бути вдячними за цей день. Я впевнена, що в кожного з вас знайдуться люди, яким вони захочуть бути вдячними. Також, дуже важливо дякувати цим людям в реальному житті.

8. Не жалійтеся часто

Замість того, щоб жалітися подумайте, що можна зробити для вирішення цієї ситуації на яку ви жалієтеся.

Спробуйте вже від завтра дотримуватися цих порад і ви побачите, що життя прекрасне ! ! ! 

Якщо вам потрібна допомога для того, щоб реалізувати всі ці поради в життя, то звертайтеся.

Більше про мене і мої напрямки роботи можете дізнатися клікнувши на кнопку, що нижче.