Масаж стопів ніг. Користь. Частина 2

Сьогодні продовжую розповідати про користь ступеневого масажу.

  • Для профілактики травм і швидкого відновлення

Масаж ніг прибере біль в суглобах і допоможе відновленню тіла після травм, а також зменшить хворобливі відчуття в м”язах. ВІн також запобігає майбутні травми, такі як підошвенний фасцііт – одна з причин болі в п”ятах, коли  товста смуга тканини в нижній частині стопи під”єднується до п”яткової кістки, внаслідок чого виникає хворобливе запалення. Біг, спортивна ходьба, стрибки, надмірна вага і носіння незручного взуття можуть збільшити ризик підошвенного фасцііта.

Масаж стоп допомагає запобігти травми стопи і гомілковостопного суглоба. Масаж стоп і ніг допоможе впоратися з болем у суглобах і прискорить відновлення після травм, а також зменшить хворобливість м’язів.

 Якщо поєднувати масаж ніг і щиколоток з зміцнюючими вправами і розтяжками, то так можна запобігти майбутнім травми, а також прискорити відновлення існуючих травм. Короткі заходи від 3 до5 раз в тиждень зведуть до мінімуму ризик отримання травм. У всіх нас є незручні моменти , але більш міцні й гнучкі гомілковостопні суглоби і стопи гарантують, що ми можемо уникнути неприємних травм в майбутньому.

  • Полегшення головного болю і мігрені

Якщо ви страждаєте частими головними болями, масаж стоп вам відмінно допоможе. Данські вчені досліджували реакцію 220 хворих після шести місяців рефлексотерапії.

Лише через три місяці 81% пацієнтів стверджували, що масаж ніг або значно допоміг або повністю прибрав проблеми головного болю і 19% тих, хто раніше приймали ліки, змогли припинити їх вживання!

  • Зниження почуття тривоги

Тривожні розлади – розповсюджені психічні захворювання, які впливають на мільйони дорослих (десь 1/5 всього населення)! Натуральні засоби проти занепокоєння можуть бути неймовірно ефективними. Масаж ніг застосовують навіть при лікуванні психічних симптомів під час менопаузи у жінок. Він призводить до зменшення почуття тривоги на 50%.

  • Користь масажу стоп для полегшення природного болю

Чи знаєте ви, що знеболюючі можливості масажу ще не закінчуються? Масаж стоп може реально прибрати біль в інших областях тіла, особливо в поєднанні з знеболюючими ефірними маслами. Пацієнти, які тільки що перенесли операцію, отримують більше полегшення від болю після масажу ніг і рук, ніж ті пацієнти, які вживають тільки знеболюючі препарати. Навіть у жінок після кесаревого розтину зменшується біль після масаж стоп.

  • Лікування набряку ніг

Набряк ніг і ступень через затримку рідини, часто виникає через тривале сидіння на одному місці. Це також поширене під час вагітності. Дослідження, опубліковане в Міжнародному журналі сестринської практики, показало, що набряк пов’язаний з вагітністю був значно знижений при звичайному масажі стоп. Важливо відзначити, що пухлина ніг і щиколоток також сигналізує про хворобу нирок, серцевої недостатності, хвороби печінки і багато іншого. Завжди консультуйтеся з лікарем, якщо у вас є сумніви.

Масаж стоп зменшує ефект набряку у вагітних жінок. Набряк, тобто пухлина через затримку рідини в ногах і щиколотках, дуже часто зустрічається у вагітних жінок, в основному в останньому триместрі вагітності. Проти цього допомагає масаж ніг і стоп на щоденній основі, в поєднанні з великою кількістю відпочинку і правильною дієтою. Як ви бачите, масаж ніг є набагато більш корисним як для фізичного, так і для психічного здоров’я, ніж більшість людей думають.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Прокрутити вгору