Вплив мислення на наше життя

Чи можна вирішити свої проблеми тим, що ми поміняємо своє мислення? Якщо коротко то – так.  Змінюючи своє мислення, ми можемо мати гарну роботу, ідеального подружнього партнера, добре здоров”я і т.д. і т.п.

Читаючи це, впевнена, що багато людей скаже, що таке неможливо. Але не спішіть з висновками, а спочатку роздумайте над своїм життям.
Якщо ви знаходитеся не на початку свого життєвого шляху, а за плечима у вас є вже певний досвід життя, то проаналізуйте його. Чи були у вас конкретні мрії і ви досягли їх? Багато моїх знайомих (та і я сама), кажуть, що вони мають те про що колись мріяли. Чому так стається – тому що ми будуємо самі своє життя. Тобто, все про що ми думаємо і у що віримо пізніше стає реальністю. Не віриться? Але ж все так і є.

Наведу приклад. Ми знаходимося в нездорових відносинах – у нас проблеми з нашою другою половинкою. Ну, наприклад, чоловік принижую жінку, знецінює її, ображає, кричить на неї. Є два варіанти розвитку подій.

  1.  Перший варіант. Жінка змирюється з цим, каже, що у декого ще гірше в сім”ї: “От в знайомої чоловік алкоголік, б”є її,  а в мене ще дуже гарна сім”я.” Хоча відчуває вона себе приниженою і розбитою.
  2.  Другий варіант: Жінка розуміє, що таке відношення до неї є неправильним. Що шлюб має приносити тільки радість, а не біль. Тому вона не буде жити в такому шлюбі. І не обов”язково його розривати. Зовсім ні. Можна по іншому вирішити цю проблему. Пройти терапію у сімейного психолога. А вдаватися до крайнощів потрібно вже після того, коли чоловік скаже, що він не хоче змінювати ставлення до жінки.
    Висновок: якщо жінка буде дотримуватися першого мислення, то вона все життя буде з чоловіком, який буде кричати на неї і принижувати її. Якщо буде діяти за другим сценарієм, то вона ніколи не буде з чоловіком, який її буде ображати. Вона навіть не почне будувати з ним будь – які відносини.

Наші думки впливають на всі сфери нашого життя. І це є абсолютною правдою. Ми можемо вилікувати навіть будь – які хвороби, якщо будемо вірити, що це можливо. (Уривок з моєї книги “ 5  кроків до  щастя“)

Саме вірити… і жити згідно нашій вірі. Ми можемо вірою змінити наш генетичний код. І це не фантастика, це доведено науково.  Це стверджує американський генетик Брюс Ліптон.  Провівши певну кількість дослідів, Ліптон довів, що ми можемо змінити код своїх генів за допомогою свого мислення і свого способу життя.

Ліптон говорить, що в його відкритті не має нічого нового. Наприклад,  двоє людей можуть мати одинакову генетичну схильність до раку, але в однієї хвороба може проявитися, а в другої -ні. Чому? В кожного з них було інше життя: одна людина в житті мала менше стресів, у неї була гарна самооцінка і самопочуття, вона харчувалася здоровою їжею, вела здоровий спосіб життя. Ліптон запевняє, що люди можуть керувати своїм життям завдяки думок і віри. Ми можемо змінювати свій генетичний код. Завдяки психічним установкам ми можемо зцілювати себе від хвороб, а також можемо змінювати своє тіло.  Якщо ми провіримо, що можемо зцілитися, то зможемо вилікуватися від будь -яке захворювання. Якщо ми захочемо схуднути на 50 кілограм і ми повіримо в те, що це можливо, – то  схуднемо.

Але чому тоді люди не кажуть: “Я хочу бути здоровим” – і зцілюються?”. Тому що не все так просто, як здається.
Наші слова , які ми говоримо, проникають тільки в нашу свідомість (а вона становить тільки 5% нашої психічної діяльності) і не торкаються 95 %. Тобто тільки одиниці людей, які повірили в сцілення силою мозку, насправді вірять, що це можливо. Ми на рівні підсвідомості не віримо, що з нами може статися щось позитивне.  Не віримо на всі 100%.
І в кінці хочу згадати слова Ісуса Христа : «Якщо б ви мали віру такуяк зерно гірчиціто сказали б цій горі зрушитися –  вона зрушитьсяі для вас нічого не буде неможливого». А хто, як не Ісус знав, що ми можемо зробити завдяки своїй вірі?
Але наша підсвідомістьяка сформувалася до досягнення нами шестирічного вікуне хоче вірити в таке. Вона говорить нам, що це чудо.Тому треба працювати над нашими установкамиякі заважають нам змінювати наше життя в кращу сторону. Змінивши наше мислення, ми зможемо змінити все наше життя. 

Запрошую вас на мої консультації, де ви зможете зрозуміти, чому ви думаєте так і не інакше, чому ви маєте те, що маєте і як змінити своє життя змінивши свої дитячі установки?

Більше про мої те, як записатися до мене на сеанс, ви дізнаєтеся перейшовши по посиланню, що нижче.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Прокрутити вгору