Лікування астми масажем в Івано-Франківську

Бронхіальна астма – складне хронічне захворювання дихальної системи людини, яке проявляється задишкою, задухою і скупченням мокротиння в бронхах.

Астма і алергія виникають через надлишок кислотних метаболітів і алергенів. Зовнішні прояви маскують глибші проблеми, які виникли через нестачу води.

Препарати, що входять в схему лікування цих захворювань, з часом перестають ефективно діяти, і тоді потрібно постійно збільшувати їхню дозу.

Лікування підсоленою водою

Згідно методу Ф. Батмангхеліджа вилікувати ці захворювання можна підсоленою водою, яка виготовлена з “живої води”. Як отримати “живу воду” можете прочитати в попередній статті.

Автор книги пропонує застосувати при лікуванні бронхіальної астми підхід розкачки метаболічного маятника: три дні приймаємо підсолену воду і один день “живу”.

Підсолену воду готують так: 0,5 ч. л солі розчиняють в 10 стаканах води.

Вода не повинна бути кип”яченою, тому що така “мертва вода” провокує різні хвороби.

При нападах астми:  Для полегшення астматичних нападів треба покласти щіпку солі на язик. Перед тим випийти одну, дві склянки води. Сіль знімає звуження  і мікроспазми бронхів.

Застосування  солі – один з найбільшефективніших способів зняття астматичних нападів і лікування астми, за умови багатомісячного лікування. Вона ефективна так само, як інгалятор, але не робить токсичного впливу. Сіль допомагає в процесі очищення легенів від згустків слизу і мокротиння.

Також позитивний вплив дає дихальна гімнастика по Бутейко.

Вправи

  1. Протягом 5 секунд необхідно вдихнути і видихнути з якомога максимальним розслабленням м”язів і зупинитися. Повторити 10 разів.
  2. Протягом 7 секунд хворить робить вдих. Починає діафрагмою і закінчує грудною кліткою. Потім видихає 7 секунд, починаючи з верхньої області легенів, а завершує діафрагмою. Пауза – 5 секунд. Повторити до 10 разів.

Лікування точковим масажем стопів ніг

Масаж бронхіальних зон дає блискучі результати при бронхіті та астмі. Бронхи розслабляються за лічені хвилини.

Якщо ви бажаєте звільнитися назавжди від своєї хвороби, то я чекаю вас на своїх сеансах точкового масажу.

Контактні дані: https://moyameditsina.com/kontakty/

Ціни: https://moyameditsina.com/ciny/

Акції: https://moyameditsina.com/

 

 

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Прокрутити вгору