На 10 років молодше без уколів і ботоксу. Японский масаж обличчя в Івано-Франківську.

Всім привіт.

Правда, як приємно, коли жінка виглядає молодше свого віку? Але це відбувається не само по собі.  Жінки повинні постійно доглядати за своїм обличчям : очищати, зволожувати, робити маски і масаж обличчя. Багато з представниць прекрасної половини переконують, що у них на це немає часу.

Ми витрачаємо час і гроші на манікюр, педикюр, макіяж і т.п. і це, погодьтеся, не мало. А скільки потрібно часу, щоб очистити лице тоніком і молочком і зробити масаж обличчя?  Підрахуємо…

Doglyad za shkiroyu obly`chchya
  • Максимум 4-5 хвилин на день для очищення і зволоження.
  •  40 хвилин в тиждень для нанесення маски ( два рази в тиждень по 20 хвилин).
  • 10-15 хвилин на масаж обличчя.

Підсумуємо.  Якщо розділити час, який потрібен в тиждень поденно, то отримуємо максимум 20 хвилин в день. І це, зауважте, з масажем.

Отже, витративши всього 20хвилин в день, ви станете володаркою прекрасного сяючого обличчя. І я в цьому переконана, тому що так роблю ще з 20 років. Зараз мені 42. Не хочу бути нескромною, але цей вік мені не дає ніхто.

Як доглядати за своєю шкірою обличчя читайте в моїй статті Уход за жирной кожей лица” та 7 рецептов, которые сделают сухую кожу красивой”. 

А в цій статті поговоримо про японський масаж обличчя…

Японський масаж обличчя

Всім відомо, що жінки з Японії виглядають досить молодими. Дуже важко зрозуміти скільки їм насправді років. Але більшість з них використовують для догляду за своїм обличчям не дорогу косметику, а натуральні засоби. І невідмінним повсякденним доглядом за обличчям – є масаж.

Дійсно, користь масажу переоцінити важко. За допомогою нього шкіра стає пружнішою, гладшою, ніжнішою. А саме масаж за японською методикою допомагає створити буквально “нове обличчя”.

Звичайно, кожна жінка може сама навчитися робити собі масаж обличчя. Зараз всім нам доступні відео в інтернеті. Але, майте на увазі, що вам обов”язково треба добре вивчити правильну техніку масажу, бо в протилежному випадку шкіра може обвиснути ще більше.

Підготовка до масажу

  • Ви повинні себе добре почувати. Масаж обличчя за методикою Цоган забороняється робити навіть, якщо у вас звичайна нежить.
  • Очистіть обличчя тоніком або косметичним молочком.
  • Нанесіть масажний крем або вівсяне молочко.

Починайте масаж.

Секрет японського масажу Цоган (Зоган) в тому, що обличчя масажуємо

  • від верху до лімфатичних вузлів.
  • натискати треба порівняно легко.
  • рухи мають бути повільні.

От і все. Ніби все дуже легко. Якщо хочете пробувати створювати собі ” нове обличчя”- тоді починайте. А якщо боїтесь собі нашкодити – тоді можете записуватись до мене на сеанс. Я зроблю все, щоб ваше обличчя засяяло красивою і підтягнутою шкірою.

Записуйтесь на масаж за японською методикою в Івано-Франківській області.

Мої контактні дані: https://moyameditsina.com/kontakty/

Ціни: https://moyameditsina.com/ciny/

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ukУкраїнська
Прокрутити вгору