Самотність. Біда 21 століття.

Нудьга стала головним ворогом людства 21 століття. Ми тепер не витрачаємо багато годин на щоденне подолання великих відстаней пішки чи на конях. Нові види транспорту дозволяють долати багато кілометрів за малий час. Завдяки пральним машинам ми більше не мучимося з ручним пранням. Ми, навіть, на приготування їжі,на що колись витрачався священний час,не витрачаємо години і зусилля — до наших послуг їжа розігрівається в мікрохвильових печах за пару хвилин і є вже готові до вживання напівфабрикати.

А також зустрічаються на кожному кроці заклади швидкого харчування.
Науково-технічний прогрес заощадив людині скільки часу, що вона не в силі зрозуміти, що робити з вільними хвилинами, які щодня складаються в години. Криза вільного часу виявилася для «розвиненого світу» серйозною фундаментальною проблемою і перетворилася в справжню загрозу.

Успішно позбувшись роботи, яку колись виконували люди, вони опинилися на одинці з собою — і виявилося, що більшість людей , що живуть на рубежі 20-21 століть, категорично не готові до такої зустрічі і бояться самих себе.

З тих пір, як цивілізація Заходу в особі найбільш успішних своїх народів, вирішила відмовитися від християнства, як духовного компаса, потрібні були інші механізми захисту. » Прогресивне людство» другої половини  позаминулого століття, залишившись один на один з життєвими трагедіями і стражданнями, прийнялося гарячково шукати знеболюючі засоби. На громадському рівні роль наркозу зіграла підкреслено-оптимістична ідеологія технічного прогресу, що забеспечує загальне матеріальне благополуччя і втілення в реальність демократичних ідеалів. 

На особистому рівні першою ін»єкцією став психоаналіз. Бесіди з психоаналітиком, якому можна висловити власні страхи, сумніви , невдоволення і почути у відповідь професійну заколисуючу мову, стала альтернативою християнської сповіді. 

Людина, в більшості випадків, не отримувала духовної допомоги і підтримки, і вже точно не струшувала з себе тягар гріхів. Однак, вона тамувала спрагу виговоритися і відчувала себе краще. 

Так, більшість людей не готові до самотності.  Люди — соціальні істоти, ми не можемо жити наодинці. Ми потребуємо спілкування, ми маємо потребу в любові, ми хочемо любити і бути любимими. І тому, людям, які є одинокими — дуже важко. Самотність веде до різних хвороб, а зокрема до серцево-судинних хвороб і онкології. Наукові дослідження вчених з університету в Чікаго показали, що самотність навіть страшніше за ожиріння. Вона вбиває швидше, чим надлишкова вага, яка є дуже небеспечною для нашого здоров»я.

Багато людей, яким не вдалося побудувати або зберегти стосунки, шукають допомогу від самотності в дітях. Але діти виростають, вони створюють свої сім»ї і будують своє життя. Тому люди, які шукали допомоги від самотності в дітях, почуваються розбитими і спустошеними.

Дуже важливо навчитися жити так, щоб не відчувати самотності. Знайти цікаве хоббі, цікаву роботу, знайти добрих друзів, які зможуть допомогти подолати самотність.

Але все ж таки, найважливіше, треба навчитися шукати свою другу половинку. Це потрібно всім людям, в будь — якому віці.  Ми маємо потребу кохати і бути коханими. І як би ми себе не заспокоювали, що це не так, наша потреба залишається нереалізованою.

Після проходження  консультацій зі мною, ви навчитеся жити в гармонії з собою не відчуваючи самотність, навчитеся любити себе і притягувати кохання, навчитеся бути щасливими.

Більше про мій напрямок роботи ви можете дізнатися, перейшовши по посиланню нижче.

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Корзина для покупок
Прокрутить вверх